Społeczność, która pokochała gotowanie: obsługa social media

BRANŻA:

Gotowanie

Cel klienta

 

Jednym z częstszych problemów jest brak zaangażowanej społeczności w social media. Nasz klient zdecydowanie jej potrzebował. Przepis na sukces? Dobrze przemyślana strategia kanałów!

Cel klienta

Nasze działania

Świeży wizerunek

Poznanie pozycji firmy na rynku i celów biznesowych pozwoliło nam obrać odpowiedni kierunek komunikacji. Unikatowa koncepcja wizualna spotkała się ze świetnym odbiorem na kanałach Facebook oraz Instagram.

Sukces tkwi w relacji

Odpowiednio dobrane treści i spójna komunikacja w mgnieniu oka zaangażowały fanów. Konkursy i angażujące treści szybko zmieniły profile klienta w prawdziwe bomby energii.

Specjaliści na swoim miejscu

Nasz zespół digitalowych ekspertów czuwa nad odpowiednią optymalizacją postów i ich reklamą. To pozwala na osiąganie maksymalnych efektów przy minimalnych nakładach.

Wyniki:

146%

146%

Wzrost zaangażowania fanów na Facebooku o 146% już w pierwszym miesiącu działań

2,4%

2,4%

Osiągnięcie i utrzymanie stopnia zaangażowania na poziomie 2,4%

Marka

Marka

Zbudowanie zaangażowanej społeczności pełnej naturalnych ambasadorów marki

Wyniki
Każda historia jest dla nas zupełnie inna.

Każda historia jest dla nas zupełnie inna.

Każda historia jest dla nas zupełnie inna. Zawsze zaczynamy od kroku w tył, by zrozumieć potrzeby klienta i znaleźć strategię, która sprawdzi się najlepiej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie. Czytaj więcej

Akceptuję