Marka szyta na miarę: inteligentna reklama produktów

BRANŻA:

Moda

Cel klienta

 

Dla naszego klienta, butiku internetowego oferującego ubrania premium dla dzieci, głównym celem było pobudzenie sprzedaży w danym okresie. Nasi specjaliści zakasali rękawy!

Cel klienta

Nasze działania

Reklama, która się opłaca

Mimo świetnych zdjęć na stronie, potrzebne było fachowe spojrzenie na to, jak można pobudzić bieżącą sprzedaż. Zaufanie klienta dało nam dowolność w wyborze promowanych produktów. Po dokładnej analizie oferty, postawiliśmy na reklamę towaru skrojonego pod aktualną porę roku.

Klienta trzeba poznać

Największym wyzwaniem okazały się towary z wyższej półki cenowej. Dzięki dobrej znajomości rynku i stylu marki, zdołaliśmy trafić do ściśle sprecyzowanych grup odbiorców. Kluczowym elementem okazała się być świeża kreacja graficzna stworzona przez naszych grafików.

Złoty środek

Przetestowaliśmy różne formy reklamy w Internecie, by móc monitorować wyniki i optymalizować działania. To pozwoliło nam zwiększyć budżet dla najbardziej efektywnych ofert i zapewnić wysoki zwrot z inwestycji w kampanię reklamową.

Wyniki:

Zwrot z inwestycji

Zwrot z inwestycji

Zwrot z inwestycji na wysokim, stałym poziomie przez cały okres trwania kampanii reklamowej

270%

270%

Wzrost wartości sprzedaży o 270% w porównaniu do poprzedniego okresu

Wzrost ruchu

Wzrost ruchu

Zwiększenie ruchu na stronie poprzez optymalizację reklamy i dobry plan budżetu

Wyniki
Dobra reklama w internecie nie istnieje bez zrozumienia potrzeb klienta i jego dotychczasowych zmagań.

Dobra reklama w internecie nie istnieje bez zrozumienia potrzeb klienta i jego dotychczasowych zmagań.

Nasza oferta to nie tylko propozycja działań i stała obserwacja wyników kampanii, ale przede wszystkim odpowiednie przygotowanie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie. Czytaj więcej

Akceptuję