Elektryzująca ilość klientów: reklama w Internecie

BRANŻA:

Elektronika

Cel klienta

 

Nasz klient, duży sklep internetowy, postawił sobie za cel rozbudowanie grupy odbiorców i zwiększenie sprzedaży. Ta kampania reklamowa działa cały czas od kilku miesięcy - elektryzująco dobrze!

Cel klienta

Nasze działania

Pomysł na podium

Już po pierwszych rozmowach wiedzieliśmy, że przy tak bogatej ofercie wielobranżowej, warto postawić na reklamę konkretnych działów firmy. Analiza rynku skierowała nas w stronę elektroniki, która dawała możliwość pozyskania stopniowo rozrastającej się bazy nowych kupujących. Użytkownicy błyskawicznie zaczęli pozytywnie reagować na publikowane treści.

Reklama mówiąca o marce

Przy tworzeniu koncepcji wizualnej reklamy, skupiliśmy się na zachowaniu spójności z już wypracowaną marką klienta. Nie obyło się bez wykorzystania autentycznych zdjęć ze sklepu internetowego.

Sekret to testowanie

Po ustaleniu dziennego budżetu, rozpoczęliśmy analizę zachowania różnych grup odbiorców na Facebooku, porównując ją ze sprzedażą w sklepie internetowym. Dzięki temu mogliśmy zoptymalizować budżet wydawany na reklamę i skupić się na maksymalizacji zysku.

Wyniki:

200 transakcji

200 transakcji

Średnio 200 transakcji miesięcznie dokonanych przez klientów pozyskanych w trakcie kampanii

Zwrot z inwestycji

Zwrot z inwestycji

Utrzymanie wysokiego miesięcznego zwrotu z inwestycji w reklamę na Facebooku

20 000 zł

20 000 zł

To oznacza wzrost sprzedaży o blisko 20 000 zł miesięcznie!

Wyniki
Gdy klient zwraca się do nas z prośbą, dokładnie wsłuchujemy się w jego potrzeby.

Gdy klient zwraca się do nas z prośbą, dokładnie wsłuchujemy się w jego potrzeby.

Jednak nie boimy się także zaproponować zupełnie innego rozwiązania. Nasze doświadczenie pozwala często wyjść poza ramy i odnaleźć wyjście z sytuacji, które wcześniej nie było brane pod uwagę!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie. Czytaj więcej

Akceptuję