Dobry czas na nowe rynki: stworzenie sklepu e-commerce

BRANŻA:

Moda

Cel klienta

 

Polska firma rodzinna zapragnęła przenieść pasję do tradycji w świat nowych technologii i e-commerce. Przyszliśmy z pomocą, aby stworzyć pierwszy oficjalny sklep internetowy dla marki Skin & Slippers na rynek polski i amerykański.

Cel klienta

Nasze działania

Nowoczesna wygoda

Wyzwania to coś, co uwielbiamy. Klientowi zależało na rozwiązaniu, które połączy nowatorskie trendy i komfort prowadzenia sklepu. Wybraliśmy przyjazne środowisko e-commerce, które daje dużą swobodę działania.

Wszystko na swoim miejscu

Zaprojektowanie i wdrożenie całego systemu szło w parze z tworzeniem perfekcyjnie dobranej oprawy graficznej. Doświadczenie użytkownika stało na pierwszym miejscu. Przejrzystość witryny gwarantuje specjalna technika projektowania dostosowująca układ strony do rozdzielczości urządzeń.

Marketing od A do Z

Mając świadomość, że grupy odbiorców znajdują się na dwóch kontynentach, zaoferowaliśmy klientowi nasze doradztwo marketingowe. Zadbaliśmy o odpowiednie zoptymalizowanie strony pod kątem pozycjonowania, tak aby z łatwością można było ją znaleźć w wyszukiwarkach Google. Sukces!

Wyniki:

Wyższy performance

Wyższy performance

Performance na poziomie 96 (na 100)! Szybkość ładowania stron ma olbrzymie znaczenie.

Lepsze pozycjonowanie

Lepsze pozycjonowanie

Pozycjonowanie w Google na poziomie 91 (na 100)! Łatwość znalezienia strony jest kluczowa w dotarciu do nowych odbiorców.

Wzrost dostępności

Wzrost dostępności

Dostępność strony na poziomie 96 (na 100)! To oznacza dostosowanie do osób korzystających nie tylko z różnych urządzeń, ale także niepełnosprawnych, czy odbiorców zmagających się z gorszym połączeniem sieciowym.

Wyniki
Coś nas zdecydowanie łączy z naszym klientem – dbałość o najwyższą jakość produktów.

Coś nas zdecydowanie łączy z naszym klientem – dbałość o najwyższą jakość produktów.

Stworzenie sklepu internetowego, user experience design, strona responsywna, marketing e-commerce i ciągłe wsparcie!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie. Czytaj więcej

Akceptuję