O nas

Logo Cheepro

Cześć, jesteśmy Cheepro! Tworzymy agencję digitalową, która e-commerce ma w swoim DNA!

Globalnie dostarczamy usługi IT, marketingowe i rozwiązania e-commerce, które zapewniają wsparcie sprzedaży przez internet. Jeśli zastanawiasz się, jak rozkręcić swój e-commerce, powierz firmę naszym specjalistom.

Sprawdź jakie usługi świadczymy!
Cheepro

Oferta Cheepro jest przejrzysta, bo cenimy Twój czas i pieniądze, a nasze plany serwisowe to najlepsza jakość w stosunku do ceny.

Dobry digital marketing nie musi być bardzo drogi. Nie wierzysz? Wypróbuj nasze plany, które łączą najważniejsze obszary marketingu:

  • rozwiązania e-commerce
  • tworzenie sklepów internetowych
  • projektowanie stron internetowych
  • pozycjonowanie firmy w Google
  • obsługa IT i obsługa SEO
  • tworzenie aplikacji mobilnych
  • social media dla firm
Kompleksowa obsługa IT i marketing

Wizja

Jako agencja digitalowa chcemy wspierać firmy e-commerce, oferując szybkie i światowej klasy usługi marketingowe na każdą kieszeń, które pozwolą odnieść Ci sukces. Bo Twój sukces to nasz sukces!

Misja

Naszą misją jest wsparcie Twojej sprzedaży w internecie i dostarczanie kompleksowych rozwiązań marketingowych dla małych i dużych przedsiębiorstw z branży e-commerce. Nie skupiamy się tylko na jednym aspekcie biznesu, a pomagamy rozwijać go krok po kroku, zaczynając od pozycjonowania firmy w Google, przez tworzenie sklepów internetowych oraz stron www, po obsługę IT, SEO i social media.

Ludzie

Nasz zespół składa się z młodych i kreatywnych specjalistów, którzy świetnie orientują się w najnowszych, światowych trendach i potrafią przełożyć je na usługi marketingowe dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Pracujemy w wielu krajach na czterech kontynentach, a nasi eksperci dostarczają usługi IT i marketingowe na najwyższym poziomie, w najlepszej cenie.

Bartłomiej

HEAD OF MARKETING & CONTENT STRATEGIST

Bartłomiej

Dziecięca decyzja o zostaniu marketingowcem przerodziła się w dzisiejsze budowanie i wdrażanie strategii dla firm na skalę międzynarodową. Sześć lat w branży zaowocowało ogromem strategii marketingowych, kampanii reklamowych i szeroką siecią kontaktów. Człowiek, który z uśmiechem na twarzy przyjmuje wyzwania. Nawet te z zakresu sportów ekstremalnych!

Bartołomej

Marketing Director

Kasia

Od wielu lat zajmuje się promocją marek w social media, prowadząc działania wizerunkowe i sprzedażowe. Myśli strategicznie, a fakt, że zna ten świat tak dobrze sprawia, że wydaje się zawsze być o kilka kroków do przodu! To skarbnica wiedzy o YouTube i influencer marketingu.

Bartołomej

US Managing Director

Krzysztof

Człowiek, który może zabrać Cię gdziekolwiek zechcesz! Posiadacz licencji pilota prywatnego i zapalony podróżnik. Liczba 46 odwiedzonych krajów mówi sama za siebie. Profesjonalnie, dyrektor generalny na rynek amerykański. Prywatnie, pasjonata zarządzania strategicznego, futuryzmu handlu i filozofii mistycznej.

Bartołomej

Social Media Specialist

Martyna

Pasjonatka branży fashion i beauty. Jednak dzięki zdobytej wiedzy na SWPS i doświadczeniu, żaden temat nie stanowi dla niej problemu. Strategia komunikacji, cel wizerunkowy lub budowanie zaangażowanej społeczności? „Sky is not the limit”, zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. W piątkowy wieczór możesz ją spotkać... w rękawicach bokserskich.

Bartołomej

Performance Marketing Director

Daniel

Praktyk reklamy na Facebook i Google od 16 roku życia - W liczbach i danych widzi swój osobisty wyraz sztuki. Stawia na stały rozwój, zarówno zawodowo jak i osobiście. Prywatnie miłośnik sportów siłowych oraz kolarstwa.

Bartołomej

Influencer Marketing Manager

Ania

Marketerka, która zdobywała doświadczenie w dużych strukturach domu mediowego, aktualnie skupia się na rozwoju w influencer marketingu i pasjonuję się wszelkimi niestandardowymi formami promocji. Postrzega marketing jako rodzaj sztuki użytkowej. Prywatnie także interesuje się kulturą i sztuką, poza wizytami w Zachęcie w wolnych chwilach fotografuje i maluje.

Bartołomej

Business Development Manager

Karol

Uwielbia kontakt z klientem biznesowym. Niezależnie od wielkości podmiotu z jakim akurat prowadzi negocjacje stawia duży nacisk na wzajemny szacunek i zrozumienie. Ekonomia behawioralna jest jednym z jego zainteresowań, a praca z wieloma przedsiębiorcami stała się jego sposobem na obcowanie z nią na co dzień.

Bartołomej

Project Manager

Weronika

Wulkan kreatywności! Odkąd pamięta, związana z projektowaniem i budowaniem nowych rzeczy. Studia techniczne połączyła z kierunkiem zarządzania. W pracy projektowej wierzy w siłę komunikacji, a prywatnie kocha nowe technologie. Nie raz zobaczysz ją mknącą na monocyklu elektrycznym!

Bartołomej

Customer Service Manager

Patryk

11 lat temu postawił swoje pierwsze kroki w sprzedaży i odkrył, że nic nie cieszy go bardziej, niż stawianie sobie coraz wyżej poprzeczki. Jego ulubione tematy to sprzedaż telefoniczna, obsługa klienta i negocjacje, czym chętnie dzieli się na swojej stronie. Prywatnie honorowy dawca krwi i prawdziwy fan swojego psa!

Bartołomej

Account Manager

Dagmara

Do każdego podchodzi z szacunkiem i uśmiechem. To wszystko za sprawą szczerej sympatii do pracy z ludźmi! Nasz zespołowy poprawiacz humoru, a prywatnie dumna właścicielka „kanarka”. Niech nie zmyli Cię nazwa – to jej ukochany motor!

Bartołomej

Software Engineer

Kamila

Programistka z zamiłowania. Jej praca to budowa nowych systemów informatycznych i dodawanie funkcjonalności tym już istniejącym. Stawia na innowacyjność, testy automatyczne i czysty kod! Jeżeli lubisz fantastykę naukową, znajdziecie wiele wspólnych tematów.

Bartołomej

Graphic Designer

Michał

Człowiek, dla którego projekty DTP i webdesign to codzienność. Od nauki metodą prób i błędów, przez zlecenia freelancerskie, po spotykanie swoich projektów na billboardach! Teraz rozwija się w technice scenicznej. Trzymamy kciuki, że niebawem Michał pomoże Ci też profesjonalnie nagłośnić i oświetlić wydarzenia!

Bartołomej

Senior 3D Animator

Julia

Dorastanie wśród elektroniki, gier i komputerów zdecydowanie wywarło na niej olbrzymi wpływ! Idealna osoba do tworzenia rozszerzonej rzeczywistości, motion capture, czy modelowania 3D. Jej sercu jest też bliska muzyka, którą samodzielnie tworzy.

Bartołomej

Video Editor

Mateusz

Przykład kinomaniaka, z którego wyrósł prawdziwy artysta! W przełomowym momencie życia postawił wszystkie karty na film i telewizję. Praca w Wielkiej Byrtanii, wiele zarwanych nocek i ciągła budowa bazy klientów pozwoliły na zmianę pasji w profesję... A ukochany parkour świetnie pobudza kreatywność!

Sukcesy

Z dumą informujemy, że jesteśmy uznawani za wiodącego dostawcę usług IT i marketingowych o najlepszej jakości. Nieustannie dążymy do tego, aby stać się najbardziej skoncentrowaną na kliencie firmą, w której otrzymuje się szybkie, budżetowe i światowej klasy usługi cyfrowe. Zostaliśmy wyróżnieni np. w „Mediorum Ecommerce Award”.

Narzędzia

Digital marketing opiera się na sprawdzonych narzędziach, dlatego współpracujemy z wiodącymi na rynku dostawcami technologii. Dzięki temu oferowana przez nas obsługa e-commerce jest światowej klasy! Korzystamy z takich narzędzi jak:

Stwórzmy razem coś niesamowitego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie. Czytaj więcej

Akceptuję