O nas

Logo Cheepro

Cześć, jesteśmy Cheepro! Tworzymy agencję digitalową, która e-commerce ma w swoim DNA!

Globalnie dostarczamy usługi IT, marketingowe i rozwiązania e-commerce, które zapewniają wsparcie sprzedaży przez internet. Jeśli zastanawiasz się, jak rozkręcić swój e-commerce, powierz firmę naszym specjalistom.

Sprawdź jakie usługi świadczymy!
Cheepro

Oferta Cheepro jest przejrzysta, bo cenimy Twój czas i pieniądze, a nasze plany serwisowe to najlepsza jakość w stosunku do ceny.

Dobry digital marketing nie musi być bardzo drogi. Nie wierzysz? Wypróbuj nasze plany, które łączą najważniejsze obszary marketingu:

  • rozwiązania e-commerce
  • tworzenie sklepów internetowych
  • projektowanie stron internetowych
  • pozycjonowanie firmy w Google
  • obsługa IT i obsługa SEO
  • tworzenie aplikacji mobilnych
  • social media dla firm
Kompleksowa obsługa IT i marketing

Wizja

Jako agencja digitalowa chcemy wspierać firmy e-commerce, oferując szybkie i światowej klasy usługi marketingowe na każdą kieszeń, które pozwolą odnieść Ci sukces. Bo Twój sukces to nasz sukces!

Misja

Naszą misją jest wsparcie Twojej sprzedaży w internecie i dostarczanie kompleksowych rozwiązań marketingowych dla małych i dużych przedsiębiorstw z branży e-commerce. Nie skupiamy się tylko na jednym aspekcie biznesu, a pomagamy rozwijać go krok po kroku, zaczynając od pozycjonowania firmy w Google, przez tworzenie sklepów internetowych oraz stron www, po obsługę IT, SEO i social media.

Sukcesy

Z dumą informujemy, że jesteśmy uznawani za wiodącego dostawcę usług IT i marketingowych o najlepszej jakości. Nieustannie dążymy do tego, aby stać się najbardziej skoncentrowaną na kliencie firmą, w której otrzymuje się szybkie, budżetowe i światowej klasy usługi cyfrowe. Zostaliśmy wyróżnieni np. w „Mediorum Ecommerce Award”.

Narzędzia

Digital marketing opiera się na sprawdzonych narzędziach, dlatego współpracujemy z wiodącymi na rynku dostawcami technologii. Dzięki temu oferowana przez nas obsługa e-commerce jest światowej klasy! Korzystamy z takich narzędzi jak:

Stwórzmy razem coś niesamowitego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie. Czytaj więcej

Akceptuję